poslední aktualizace: 28. 1. 2024

Kosmetika & masáže

 • Úvod
 • Kosmetika
 • Masáže
 • Ceník
 • Kontakt
 • Kosmetické masáže

  Masáž obličeje

  Masáž obličeje má podle mnoha masérů ze všech druhů masáží nejblahodárnější a maximálně relaxační účinky především na centrální nervovou soustavu. Relaxační masážVzhledem k tomu, že na obličeji je ohromné množství nervových receptorů, ovlivňuje masáž obličeje nejen nervový systém, ale i celé tělo.

  Na rozdíl od jiných částí těla jsou svaly v obličeji připojené do kůže a proto přímo ovlivňují náš vzhled. Náš obličej odráží nálady a emoce. Stres a napětí může mít na náš vzhled ničivý dopad, svaly se napínají, což způsobuje tvrdý výraz.

  Masáž obličeje toto napětí uvolňuje a výraz ve tváři se změkčí. Masáž pomáhá oddálit proces stárnutí, neboť díky ní se zlepší krevní oběh a pružnost svalů. Je výborná nejen pro ženy, ale svými neuvěřitelnými relaxačními účinky i pro muže.

  Mikromasáž očního okolí

  Mikromasáž očního okolí se skládá z jemných hladivých tahů, kroužkování, poštipů a poklepů, které na sebe jemně navazují a střídají se s mírným tlakem. Po této masáži, která je velmi příjemná se budete cítit báječně odpočinuti, a budete překvapeni viditelným zpevňujícím efektem. Vaše oči budou nádherně zářit.

  masáž

  Mikromasáž očního okolí zvyšuje pružnost a výživu pokožky na místě, kde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy. Snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšuje váčky pod očima, snižuje nitrooční tlak, čímž se posiluje zrak, a napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin. Mikromasáž posiluje také obočí, které během let klesá, napomáhá vyplavit toxiny, podporuje obnovu buněk a zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky. Při mikromasáži se výrazně promastí a prokrví kůže, která oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí.

  Marine masáže

  L`amie

  Stejně jako Váš obličej, tak i dekolt a tělo trpí s každou změnou váhy a přibývajícími roky. Dopřejte svému tělu péči a vláhu v podobě MARINE masáží a zábalů. Technika Marine je zaměřena na celé tělo s konečným efektem odstranění odumřelé kůže, zpevnění, revitalizace, regenerace, celkového zlepšení prokrvení organismu, posílení svalů a tkání.

  Hot Stones (horké kameny)

  Málokterá masáž dokáže navodit takové pocity jako právě masáž horkými kameny, proto je ve světě tak žádaná. Masáže a welnessJe příjemným zpestřením a pravděpodobně jednou z nejpoutavějších způsobů masáží, kterou můžete zažít. Příjemné teplo pravých lávových kamenů svojí vibrací a teplem ovlivňuje energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňuje ztuhlé svaly. Při masáži ucítíte, jak se z těla pomalu vytrácí stres. Navodí Vám pocit hlubokého odpočinku a Vy si můžete tuto proceduru vychutnat plnými doušky.

  K této terapii se používají hladké lávové kameny, které se nejdříve nahřívají ve vodní lázni na teplotu okolo 40 stupňů a poté se teplé pokládají na tělo. v používaných technikách se kromě typických postupů pro masáž lávovými kameny používají i některé prvky z Havajské masáže. Masíruje se celé tělo, kromě obličeje.

  Hot chocolate (masáž horkou čokoládou)

  Jedinečná masáž emulzí získanou lisováním kakaových bobů. Masáže a welness Tato procedura dopomáhá k navození pocitu dobré nálady a uvolnění. Čokoláda totiž dokáže uvolňovat z mozku serotonin a endorfiny (tzv. hormony štěstí). Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů a aktivuje látkovou výměnu.

  Čokoládová masáž má blahodárný vliv na pokožku – napíná ji a zkrášluje. Tělo z čokolády přes pokožku vstřebává vitamíny, minerály a antioxidanty. Masáž horkou čokoládou napomáhá k odplavení toxických látek a v boji proti celulitidě a striím. Kromě toho má také příznivý vliv na činnost srdce.

  design: K. M.