poslední aktualizace: 2. 10. 2018

Kosmetika & masáže

 • Úvod
 • Kosmetika
 • Masáže
 • Ceník
 • Kontakt
 • Kosmetické masáže

  Anticelulitidová masáž + zábal + masáž odstraňující únavu nohou

  Velmi účinná masáž v boji proti celulitidě a únavě nohou. Napomáhá formování postavy, zlepšení kvality pokožky, vyhlazení strií a drobných žilek, stimulaci metabolismu.

  Masáže a welness

  Tato speciální masáž má za účel působení na tukové buňky ze zvlákněného podkoží a stimulování podkožní struktury pro lepší podkožní metabolismus a zlepšení odtoku nežádoucích látek. Po masáži se provede zeštíhlující zábal, který zlepší krevní oběh a zbaví tělo toxických látek. Doba zábalu trvá 15–30 minut.

  Sportovní a rekondiční masáž

  Ze zdravotních důvodů již neposkytuji.

  Masáž obličeje

  Masáž obličeje má podle mnoha masérů ze všech druhů masáží nejblahodárnější a maximálně relaxační účinky především na centrální nervovou soustavu. Relaxační masážVzhledem k tomu, že na obličeji je ohromné množství nervových receptorů, ovlivňuje masáž obličeje nejen nervový systém, ale i celé tělo.

  Na rozdíl od jiných částí těla jsou svaly v obličeji připojené do kůže a proto přímo ovlivňují náš vzhled. Náš obličej odráží nálady a emoce. Stres a napětí může mít na náš vzhled ničivý dopad, svaly se napínají, což způsobuje tvrdý výraz.

  Masáž obličeje toto napětí uvolňuje a výraz ve tváři se změkčí. Masáž pomáhá oddálit proces stárnutí, neboť díky ní se zlepší krevní oběh a pružnost svalů. Je výborná nejen pro ženy, ale svými neuvěřitelnými relaxačními účinky i pro muže.

  Mikromasáž očního okolí

  Mikromasáž očního okolí se skládá z jemných hladivých tahů, kroužkování, poštipů a poklepů, které na sebe jemně navazují a střídají se s mírným tlakem. Po této masáži, která je velmi příjemná se budete cítit báječně odpočinuti, a budete překvapeni viditelným zpevňujícím efektem. Vaše oči budou nádherně zářit.

  masáž

  Mikromasáž očního okolí zvyšuje pružnost a výživu pokožky na místě, kde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy. Snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšuje váčky pod očima, snižuje nitrooční tlak, čímž se posiluje zrak, a napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin. Mikromasáž posiluje také obočí, které během let klesá, napomáhá vyplavit toxiny, podporuje obnovu buněk a zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky. Při mikromasáži se výrazně promastí a prokrví kůže, která oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí.

  Baňkování

  Baňkování má dobrý vliv na kůži (zlepšuje se činnost potních a mazových žlázek), na svaly (aktivuje funkci krevních cév ve svalech), na klouby a na zažívací ústrojí, ale používá se také na odblokování psychických problémů. Je účinné při léčbě mnoha nemocí. Kromě výrazného uvolnění svalů a blokád mají baňky velký vliv také na čištění organismu od toxických látek, které se ve ztuhlých svalech usazují.

  Používání baněk má všeobecný účinek (pročištění krve, zlepšení krevního oběhu, regulace a zdokonalení funkce autonomního nervového systému atd.) a místní účinek (odstranění bolesti, uvolnění ztuhlých svalů apod.).

  Reflexní terapie nohou

  Terapie založená na reflexních bodech na chodidlech, které odpovídají daným orgánům našeho těla. Provádí se stimulací na přesně určené body převážně v oblastech chodidla, palcem či prsty. Reflexní terapie pomáhá odstraňovat bloky reflexních drah a tím zlepšuje činnost jednotlivých orgánů. Zanechává tělo svěží a vyrovnané.

  Marine masáže

  L`amie

  Stejně jako Váš obličej, tak i dekolt a tělo trpí s každou změnou váhy a přibývajícími roky. Dopřejte svému tělu péči a vláhu v podobě MARINE masáží a zábalů. Technika Marine je zaměřena na celé tělo s konečným efektem odstranění odumřelé kůže, zpevnění, revitalizace, regenerace, celkového zlepšení prokrvení organismu, posílení svalů a tkání.

  Hot Stones (horké kameny)

  Málokterá masáž dokáže navodit takové pocity jako právě masáž horkými kameny, proto je ve světě tak žádaná. Masáže a welnessJe příjemným zpestřením a pravděpodobně jednou z nejpoutavějších způsobů masáží, kterou můžete zažít. Příjemné teplo pravých lávových kamenů svojí vibrací a teplem ovlivňuje energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňuje ztuhlé svaly. Při masáži ucítíte, jak se z těla pomalu vytrácí stres. Navodí Vám pocit hlubokého odpočinku a Vy si můžete tuto proceduru vychutnat plnými doušky.

  K této terapii se používají hladké lávové kameny, které se nejdříve nahřívají ve vodní lázni na teplotu okolo 40 stupňů a poté se teplé pokládají na tělo. v používaných technikách se kromě typických postupů pro masáž lávovými kameny používají i některé prvky z Havajské masáže. Masíruje se celé tělo, kromě obličeje.

  Hot chocolate (masáž horkou čokoládou)

  Jedinečná masáž emulzí získanou lisováním kakaových bobů. Masáže a welness Tato procedura dopomáhá k navození pocitu dobré nálady a uvolnění. Čokoláda totiž dokáže uvolňovat z mozku serotonin a endorfiny (tzv. hormony štěstí). Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů a aktivuje látkovou výměnu.

  Čokoládová masáž má blahodárný vliv na pokožku – napíná ji a zkrášluje. Tělo z čokolády přes pokožku vstřebává vitamíny, minerály a antioxidanty. Masáž horkou čokoládou napomáhá k odplavení toxických látek a v boji proti celulitidě a striím. Kromě toho má také příznivý vliv na činnost srdce.

  design: K. M.